بورس

شرکت گلستان وارد بورس خواهد شد

در روزهایی که شاخص کل بورس روند نزولی در پیش گرفته و اخبار کمتری از عرضه اولیه‌های جدید بورسی منتشر می‌شود، شرکت «گلستان» اعلام کرده که در آینده نزدیک برای ورود به بورس برنامه‌ریزی خواهد کرد.

مهدی قیومی، مدیرعامل شرکت گلستان گفته است: این شرکت در حوزه طرح‌های توسعه‌ای خود در آینده قصد دارد ارتقای ظرفیت‌های تولیدی و ارتقای ماشین‌آلات را در دستور کار خود قرار دهد. این شرکت در حوزه فروش جهش مناسبی ایجاد کرده است و به همین دلیل قصد دارد ظرفیت‌های تولید را نیز ارتقا دهد.

وی که با دنیای اقتصاد مصاحبه کرده، تصریح کرد: از سوی دیگر این شرکت در حال بررسی موضوع حضور در بازار سرمایه نیز هست. آن‌طور که مدیرعامل گلستان می‌گوید طرح حضور در بازار سرمایه اکنون در معاونت طرح و برنامه هلدینگ در حال بررسی است تا در آینده بتواند در بورس حضور یابد. همچنین توسعه عملیات فروش از طریق توسعه حوزه‌های فروش نیز در دستور کار است و مدیران آن قصد دارند نمایندگی‌های فروش را به ۱۲۰ هزار واحد برسانند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت ثروتکده در صدد اطلاع رسانی صحیح در جهت آموزش های صحیح در زمینه کسب ثروت و موفقیت و رشد و پیشرفت تمامی هم وطنان در این حوزه می باشد.امیدواریم آموزش ها برای شما مفید باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
رفتن به نوار ابزار